Ota meihin yhteyttä!

Tarvitsetko apua tulisijan hankinnassa? Täytä yhteydenottolomake ja olemme Sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!

Tule käymään

Valmistuli Showroom palvelee Vantaan Varistossa, osoitteessa Kalustetie 1. Esillä kattava valikoima tulisija-tuotteita. Suosittelemme ajanvarausta vierailulle. Tervetuloa!

Ma-To klo 10-18 Pe klo 10-17

Soita meille

Valmistulen asiakaspalvelu avoinna: Ma - Pe klo 8 - 16

010 2290 750

Ota yhteyttä

Voit täyttää yhteydenottolomakkeen tai lähettää sähköpostia Valmistulen asiakaspalveluun.

asiakaspalvelu@valmistuli.fi

Valmistuli Showroom palvelee Vantaalla

TaloTalo

Kalustetie 1 01720 Vantaa
Suosittelemme tekemään ajanvarauksen vierailulle, jotta saatte rauhassa tutustua tuotteisiimme yhdessä Valmistuli-myyjän kanssa.

Henkilökunta

MYYNTI UUDISKOHTEET

Piia Jänkä

Piia Jänkä

Myyntipäällikkö / Talotehtaat ja rakennusliikkeet / Markkinointi
p. 040 5598 211
piia.janka@valmistuli.fi

Heli Jylhä

Heli Jylhä

Asiakasvastaava / myynti
p. 040 7532 828
heli.jylha@valmistuli.fi

Tapio Leino

Tapio Leino

Asiakasvastaava / myynti
p. 040 161 2600
tapio.leino@valmistuli.fi

Touko Sivula

Touko Sivula

Myynti
p. 050 3820 082
touko.sivula@valmistuli.fi

Timo Sivula

Timo Sivula

Myynti
p. 041 444 9981
timo.sivula@valmistuli.fi

Lasse Sauramäki

Lasse Sauramäki

Myynti
p. 0400 990 676
lasse.sauramaki@valmistuli.fi

HALLINTO

Jarmo Hirvinen

Jarmo Hirvinen

Toimitusjohtaja
p. 044 213 6870
jarmo.hirvinen@valmistuli.fi

Maija Humalajoki

Maija Humalajoki

Myyntisihteeri / myyntilaskut
p. 040 5828 648
maija.humalajoki@valmistuli.fi

Samuli Humalajoki

Samuli Humalajoki

Tuotantopäällikkö
puh. 0400 364 423
samuli.humalajoki@valmistuli.fi

Juho Klaavo

Juho Klaavo

Toimitukset ja asennukset / Toimitusajat
p. 0400 330 074
juho.klaavo@valmistuli.fi

Tomi Peltoniemi

Tomi Peltoniemi

Toimitukset ja asennukset / Reklamaatiot
p. 040 834 9307
tomi.peltoniemi@valmistuli.fi

Niko Keränen

Niko Keränen

Suunnittelija
p. 050 355 2421
niko.keranen@valmistuli.fi

Varaa Myymäläkäynti!

Voit tutustua laajaan valikoimaamme sekä keskustella kaikista tulisijoihin liittyvistä asioista Valmistuli-myyjän kanssa. 

Kiitos Yhteydenotostasi!

Olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pian. Sitä ennen käy tutustumassa blogiimme tai galleriaamme!